Studio #304

€ 315.000 v.o.n. In optie

Omschrijving

Alles in 1: wonen, slapen en leven. En dat ook nog eens vlak bij het centrum van Nijmegen en het Honigcomplex waar de reuring is. En toch woon je hier autoluw, pal aan de Waal! In deze compacte studio op de begane grond in Jade heb je meer rust en ruimte voor jouw leven. Pak een deelfiets of wandel naar de Waalstrandjes in de zomer. Jouw plek langs de kade en de wereld naast de deur. Welkom in Iris! 


Let op: in het koopcontract van deze woning is zelfbewoningsplicht van 5 jaar opgenomen, de woning mag bewoond worden door de koper, eerste en tweede graad familie.

In optie

Studio #304

€ 315.000
ca. 49 m2
1 kamer
Stadsverwarming
stadsleven
image alt

Jouw keuken in Jade

De studio’s in Jade hebben geen stelpost in de vrij op naam prijs opgenomen en worden in basis zonder keuken opgeleverd. Er is wel een mooi ontwerp gemaakt voor een hele gunstige prijs á € 5700,-


Voor dit bedrag krijg je een fijne Iris basiskeuken waar uiteraard voldoende kastruimte met greepjes in verwerkt zit om al je potten, pannen en voorraad in te kunnen opbergen. Verder vind je in deze aanbieding een werkblad met wasbak en kraan, een combimagnetron met turbo heteluchtfunctie, een vaatwasser, een inductiekookplaat, een afzuigkap met koolstoffilters en een koelkast, alles van het merk Pelgrim. Afhankelijk van het appartement kan de keuken in een rechte- of in een hoekuitvoering worden geplaatst.

Downloads

Verkoopbrochure

Leaflet Vattenfall Met Tarievenblad 2024

Flyer

Laagoverzicht Jade

Verkoopbrochure

Brochure Keukenaanbieding Basis

Flyer

Kopersprocedure

Juridisch stuk

VK 1K1 DE Plattegrond Bergingen

Juridisch stuk

VK 105 DE Plattegrond 5E Verdieping

Alternatief aanbod